Kuvandilooja

Margus Alviste - Organisatsioonikonsultant, treener

Kuidas kujundada organisatsioonina enda nägu? Kuidas muuta enda olemus nähtavaks ja tunnetatavaks klientidele, töötajatele või partneritele?

Paljud organisatsioonid kasutavad mainekujunduslikel eesmärkidel
firmakingitusi ja on harjunud neid tellima hulgi. Minugi kontor on täis odavaid pastapliiatseid, pudeliavajaid, visiitkaartide hoidjaid, erinevaid lauagarnituure ja vihmavarje, millelt võib leida nii mõnegi tipptegija logo. Pahatihti kvalifitseeruvad need standardkingitused aga odavaks massikaubaks ega tõsta kingisaaja silmis logoomanike mainet. Iga käega katsutav ese kujundab selle taga seisva organisatsiooni või isiku mainet. Kas tahaksid, et sinu kuvandit tajutaks läbi odava kirjutusvahendi või tuhatoosi?
Millisena soovid, et sinu jaoks olulised isikud sind tajuksid? Kuidas
materjaliseerida ja presenteerida enda olemust läbi sümbol- või
esindustoote? Kogenud konsultandi abil jõuad sinu jaoks oluliste inimesteni läbi õigete valikute.
Abistame sind strateegilise kommunikatsiooni, brändi sisu ja vormi
sõnastamisel, brändi väärtuste ja sõnumite väljatöötamisel ning aitame leida soovitud kuvandiga kooskõlas olevaid esindustooteid. Soovi korral kujundusteenused.

Konsultatsiooniteenuste maksumus kujuneb tunnihinna alusel. Margus Alviste konsultatsioonitunni maksumuseks on 150.00 EUR pluss käibemaks. 

Margus Alviste on organisatsioonikonsultant ja juhtimistreener, kes on konsultatsiooni- ja koolitusturul toimetanud juba alates 1995. aastast. Margus on loonud ja juhtinud mitut turunduskommunikatsiooni agentuuri ja teinud koostööd eesti parimate loovspetsialistidega. Margus on töötanud välja kümneid brändikontseptsioone ja loovstrateegiaid, aidanud sõnastada
strateegilise kommunikatsiooni sõnumeid ning kujundada
mainekampaaniaid. Igapäevaselt viib Margus läbi juhtimiskoolitusi ja töötab mentorina EAS-i äri- ja kasvumentorprogrammides, Tallinna
Loomeinkubaatori ja ärivõimendi Kosmodroom inkubatsiooniprogrammides. Margus on Eesti Konsultantide Assotsiatsiooni liige.